Hizmetlerimiz

Spoiler title
İzmir'in bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli teknik personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapılmaktadır. Her türlü granit, mermer, mozaik türü veya sizin beğeneceğiniz ve bizim önerebileceğiniz özelliklerde kombinasyonları içeren mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.

İzmir mezar hizmetleri olarak yakınlarının mezarlarıyla ilgilenemeyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendi.
Müşterilerimiz, yakınlarının mezarlarına yapılan bakım hizmetini; web adresine yüklenen aylık fotoğraflara bakarak takip edebiliyor.
İzmir'de ki azınlık mezarlarının bakımlı, özenli halinden de esinlenerek, mezar bakım hizmetleri yapılır.
Firma, farklı şehir veya ülkede yaşadığı, zamanı olmadığı ya da yaşlı olduğu için sevdiklerinin mezarlarına gereken ilgiyi gösteremediklerini düşünenlere hizmet ediyor.
Türkiye dışında yaşayıp, mezarına bakamayan vatandaşlarında bu hizmetten yararlanacağını belirten, bakımı yapılan mezarların dijital fotoğraflarının her ay internet sitesinde yer alacağını ifade ederek,

 

 


Mezar üstü çiçeklendirmeyi, peyzaj mühendislerinin ve müşterilerin talepleri doğrultusunda uzun ömürlü bitki ve çiçeklerle gerçekleştirdiklerini , mermerlerin beyazlatılmasında da özel solüsyondan yararlandırılması.
 

Son günlerde bize en çok sorulan sorulardan birisi merkezimizin İzmir’de olmasından ötürü “İzmir’de mezar fiyatları ne kadar?” sorusudur. Şunu açıkça söylemeliyiz ki bizim yaptığımız mezar modellerinin fiyatları hem İzmir’de yaşayanlar, hem de Türkiye’nin her yerinden arayanlar için en uygun fiyatlardır. Yaptığımız işleri incelediğinizde çalışmalarımızın kalitesini ve uygunluğunu fark edeceksiniz.

Cevabı aslında çok basit:

A

nlaşmalı mermer firmamız olduğundan malzeme konusunda sıkıntımız yok. Aracıların bize yansıtacağı fiyat farkını müşterilerimize yansıtıp mağdur etmiyoruz.. Sizin en zor anınızda maddiyat değil maneviyat bizim için daha önemli.

Neden Ucuza Yapıyor?

K

urumsal bir şirketiz ve yıl içerisinde birçok çalışma yapıyoruz. Bazen yoğunluktan dolayı ileri bir tarih bile vermek zorunda kalıyoruz. Ayrıca bir mezar yaptıran mutlaka tanıdıklarına bizden bahsediyor..

Size Kazandıran Nedir?

Ç

ünkü; paradan çok hayır duanızı istiyoruz. Firmamız bu zamana kadar maddiyatı ile savaşsa da Maneviyatı Asla unutmadı ve unutmayacak. Bizi arayın, Mutlaka anlaşacağımızdan eminiz...

Mezar Fiyatı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler...

Mezar Usta Yeterlilik Belgesi
Mezar Yaptırırken Çalışma yapacağınız firma veya şahısa ilk önce sormanız gereken Mezar Ustalığı Yeterlilik BelgesiOlup olmadığıdır. Çünkü Kendisini Mezar Ustası Sanıp Sizin vermiş olduğunuz işi yarım bırakıp veya layıkıyla yapamayan ve insanların en zor ve acılı günlerinde canlarını daha da acıtmak isteyen insanlar çoğaldılar. Bu konuda dikkatli olmalısınız.
Mezar Ustasının Çalışma İzni
Anlaşma yapmış olduğunuz firma veya Şahısın yeterlilik belgesi var olması istediği her mezarlıkda mezar ustalığı yapabileceği anlamına gelmemektedir. Bunun için mezarın yapılacağı mezarlıkta Mezarlık Çalışma İzni nin de olması gerekmektedir. Bunu kaçak yollardan yapan firma ve şahısları lütfen mezarlık müdürlüğü veya ilgili kişilere bildirmeyi unutmayınız.
Mezarınızda Kullanacağı Malzemeler
Bütün izinleri ve belgeleri tam ise mezar yapımında kullanması gereken malzemeleri kontrol etmeniz gerekmektedir. Kullanacağı harç, yapıştırıcı, mermer-granit-mozaik gibi bileşenlerle Mezarınızı Yaparken Kullanacağı Malzemeler de mezarınızın uzun ömürlü olması adına çok önemli bir faktördür. Mezarınızın sadece bir kaç ay sağlam durup sonra dağılmasını istemezsiniz.
Ne Kadar Sürede Teslim Edeceği
Mezar yaptıracağınız firma size çok kısa bir tarih verip sonra o tarihi geçirmesi içten bile değildir. Bazı çalışma prensibi olmayan firma veya şahıslar hem maddi hemde manevi yönlerden tamamlayamadığı mezarları olmaktadır. Bunun için sizde Mezarınızın Ne Zaman Teslim Edileceği net olmalısınız ve buna sözleşmenizde mutlaka yer vermelisiniz.
Yapmış Olduğu Referans Çalışmalar
Mezar ustaları her ne kadar size ne yapacaklarını nasıl yapacaklarını anlatsalar da bir mezar ustasının her yaptığı mezar kendisi için Referans Olmakla beraber bundan sonraki mezar işlerini de nasıl yapacağı konusunda bilgi vermektedir. Bizim her yaptığımız mezarı sizin için değil kendimiz için yapmaktayız...

Mezar Bakım Hizmetleri

————————————————————————————————–
Mezar Bakımı Hizmetimiz, Peyzaj Mimarımızın Ziyareti ile başlar ve Mimarımızın Mezar Bakım Personelimizi Yönlendirmesiyle mezarın üzerinde ve çevresinde bulunan atıkların, kış aylarında kar ile kaplanan karların temizlenmesi, Mezar Mermerlerinin ve Taşının uygun kimyasallar kullanılarak ilk günkü haline getirilmesi ve okunmaz hale gelmiş olan mezar taşı yazılarının üstündeki renkle boyanarak okunur hali almasını sağlamak.Toprak Değişimi, Gübreleme ve Bitki Bakımı 
————————————————————————————————–
Canlarımız olan Yakınlarımızın hale hazır mezarında bulunan ekili bitkiler ve toprak durumu , peyzaj mimarımızca incelenir ve uygunluk analizi yapılır. Bu Analize göre mezar üst toprağı bahçıvanlarımız tarafından değiştirilerek mevcut bitkilerin korunması ve canlandırılması sağlanır. Gübreleme ve sulama yapıldıktan sonra budanması gereken bitkiler varsa budanır ve mezar yabancı otlardan ayıklanır ve tertemiz hale getirilir. Mezar Bitki ve Çiçek Ekimi
————————————————————————————————–
Mezar Peyzaj mimarımız tarafından sürekli denetlenen bahçıvanlarımız mezarımızı mevsimine uygun çiçeklerle çiçeklendirir, yer örtücü uzun yıllar kullanılabilecek bitkiler ile mezara yemyeşil bir görünüm verilmesini sağlar. Bu işlem ardından mevsimin her döneminde mezarın rengarenk görünümünü sağlamak ve hoş koku yaymak için mevsimlik çiçekler dikilir ve periyodik bakımları yapılır.

Tek Seferlik Aylık Bakım

1. Mermer Yüzeyler,Başlık ve Alt Beton Yüzeyi İle Yıkanarak,Parlatılır.
2. Toprak Değişimi veya Takviyesi Yapılır.
3. Seçilen Çiçeklerin Ekimi.
4. Ekilen Çiçeklerin Bir Aylık Bakımı.
5. Mezar Etrafının Temizliği. 

Fiyat

Tekli Mezar : Fiyat Sorunuz
İkili  Mezar  : Fiyat Sorunuz
Üçlü Mezar  : Fiyat Sorunuz  

Standart Yıllık Bakım Paket

1. Eskimiş veya Yeni Mermer Yüzeyleri Yıkanarak Temizlenerek, Parlatılır.
2. Mezar Başlığının Yazılarının Boyanması.
3. Her Ayın 10-20-30 cu Günlerinde Mezarın Temizliği, Çiçeklerin Budanıp Sulanması, Toprağın Havalandırılması Yapılacaktır.
4. Peyzaj Mimarımız Durum Değerlendirilmesi Yaparak, Uygunluğuna Göre Çiçeklendirilmesi
5. Mezar Çevresindeki Gereksiz ve Kurumuş Otlar Temizlenir.
6. Mevcut Bitkiler Güçlendirilir, Periyodik Olarak Gübrelemesi Yapılır.
7. Mevcut Bitkilerinin, Yılda İki Kere Mevsimsel Budaması Yapılır.
8. Bakım Öncesi ve Sonrasında ,Yapılan İşlemlerin Fotoları , Sitemizdeki Üyelik Sayfasına Yüklenecektir.
9. Üye’ye Ayrıca E-POSTA İle Bilgi Verilecektir.

Fiyat

Tekli Mezar : Fiyat Sorunuz
İkili  Mezar  : Fiyat Sorunuz
Üçlü Mezar  : Fiyat Sorunuz

VIP Yıllık Bakım Paketi

1. Eskimiş veya Yeni Mermer Yüzeyleri Yıkanarak Temizlenerek,Parlatılır.
2. Mezar Başlığının Yazılarının Boyanması.
3. Her Ayın 10-20-30 cu Günlerinde Mezarın Temizliği,Çiçeklerin Budanıp Sulanması,Toprağın Havalandırılması Yapılacaktır.
4. Peyzaj Mimarımız Durum Değerlendirmesi Yaparak,Uygunluğuna Göre Çiçeklendirilmesi Yapılır.
5. Mezar Çevresindeki Gereksiz ve Kurumuş Otlar Temizlenir.
6. Mevcut Bitkiler Güçlendirilir,Periyodik Olarak Gübrelemesi Yapılır.
7. Mevcut Bitkilerin Yılda İki Kere Budaması Yapılır.
8. Bakım Öncesi ve Sonrasında,Yapılan İşlemlerin Fotoları Çekilerek Sitemizdeki Üyelik Sayfasına  Yüklenecektir.
9. Üye’ye Ayrıca E-POSTA İle Bilgi Verilecektir.
10. Yılda 2 Kere Çiçeklendirme(100 adet)
11. Kış İçin Suni Çim Uygulaması.

Fiyat

Tekli Mezar : Fiyat Sorunuz
İkili  Mezar  : Fiyat Sorunuz
Üçlü Mezar  : Fiyat Sorunuz
 

 

Bozulmuş hasar görmüş mezarlarınızı yeniden düzenliyoruz farklı tasarım ve çok farklı modellerde mermer kaplamalarla kabirlerinizi yeniliyoruz. istediğiniz ebatlarda mezar yazıları mezar taşları resimli mezar taşı granit mezar mermer mezar yapımı mezar yeri bulma gibi hizmetleri sizin adınıza takip ediyoruz.

Mezarlarımızın ve baş taşlarının kırılan, dökülen mermerleri onarılarak veya yenisi ile değiştirilerek tadil edilebilir.

Zamanla mermer üzerinde oluşan kararmalar uygun kimyasallarla veya makineler ile silinerek temizlenmekte ve beyazlatılmaktadır. Silinen yazılar yeniden boyanarak tazelenir.