Kurumsal

Şerefoğulları Mezar - İzmir

ŞEREFOĞULLARI MEZAR mermer sektöründe 15 yılı aşkın bir tecrübe ile yapılan tüm işlerde dürüstlük ve kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermeden, kaliteli ve yeterli iş gücüyle her zaman hizmet etmiştir ve sizlere en uygun ödeme şeklini sunup garantili hizmet ağıyla her geçen gün gücüne güç katmaya devam etmektedir.
Firmamız mezar yapımı ve onarımı, mermer imalatı, mezar bakımı, mezar beyazlatma ve mezar baştaşı modelleri ,cenaze hizmetleri konusunda İzmir mezarlıklar müdürlüğünün TÜM SERTİFİKA ve BELGELER’E sahiptir. Yıllardır İzmir’de yapmış olduğu başarılı çalışmalarına , gelişen teknoloji ve çağımıza ayak uydurmaktadır. 15. yılımızı geride bırakırken Kaliteyi, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Kurulduğundan bu yana deneyim, güven ve kalitesinden ödün vermeyen; ŞEREFOĞULLARI MEZAR yaptığı farklı model ve modern dizaynı ile sektörde öncü bir firmalardan olmuştur. Firmamız ağırlıklı olarak mezar mermeri imalatı yapmakta da olup tüm kabir ve mezartaşı işleri yapmaktadır ayrıca hizmetlerimiz İstanbul genelinde tüm mezarlıklarda ve özel projelerde devam etmektedir..

Ayrıca Uzman teknik kadromuzla Mermer Mezar Yapımı konusunda projelendirme ve tasarım hizmetleri de tarafımızdan sunulmaktadır.

Mezar yapımı sadece İzmir'i kapsamamaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa başta olmak üzere Türkiye'nin bütün illerine hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Uzman Kadromuz

İzmir mezar ustası diyince ilk akla gelen Şerefoğulları Mezar Ekibimizde alanında uzmanlaşmış ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile işlerini en profosyonelini ve en sağlamını çıkartmak adına gerekli eğitimi almaya ve tecrübelerine tecrübe katmaya devam eden mezar yapımı ve mezar bakım ustası uzman personelimiz...

Halil KORKUTKurucu
1981 Dinar / Afyon doğumlu olan firma kurucumuz baba mesleği yüzünden 1995 yılında izmir de ikaamet etmeye başlamıştır. 2002 Yılından günümüze Kardeşi Ahmet Korkut ile Paşaköprü Mezarlığı başta olmak üzere İzmir'in Tüm Mezarlıklarında Ayrıca İzmir dışınada Mezar Ustası Olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kendisi evli ve 1 çocuk babasıdır.
Ahmet KORKUTKurucu
1980 Dinar/Afyon doğumlu Ahmet bey 2010 Yılına kadar abisi olan Halil Korkut ile birlikte çalışmış olup günümüzde farklı bir sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Halen çalışmalarında Halil korkut ile birlikte mezar yapımı ve mezar bakımında kendisine düşen görevleri ortağı ile beraber yapmaktadır. Ahmet Korkut evli ve 2 çocuk babasıdır.